Online İşlemler

Online Tahsilat

Web sitemiz üzerinden tarafımıza danışma, vekalet, avukatlık ücretleriniz ile icra dosyanızdaki borç tutarınızı, kredi kartınızla online olarak anında ödeyebilirsiniz. Üstelik anlaşmalı bankaların kartlarına 9 aya kadar taksit seçenekleri ile.

Türkiye Barolar Birliği tarafından geliştirilen son derece güvenli e-tahsilat sistemiyle, ödemelerinizi bulunduğunuz yerden kredi kartınızla, isterseniz taksitli olarak yapın.

Ödeme sistemi en ileri düzeyde güvenlikli olup, kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra cep telefonunuza bankanızdan gelen şifrenin girilmesinin akabinde ödeme işlemi neticelenir.

Ödemenizi nasıl gerçekleştireceksiniz?

1. Öncelikle ödeme yapanın bilgilerini, ne için ödeme yaptığınızı ve ödeme tutarınızı belirtilen kutucuklara doldurunuz. En az ödeme tutarı sistem tarafından belirlenen 50 TL’dir.

2. İkinci olarak gelen sayfada ödemenizi tek çekimle mi taksitle mi yapacağınızı seçersiniz. Tek çekimin komisyon oranı azken, taksit arttıkça komisyon oranı da yükselmektedir. Komisyon tutarı bize değil, bankaya ödenen bir tutardır.

3. Ödeme tipini de seçtikten sonra gelen sayfada kredi kartı bilgilerinizi doldurunuz. “Ödeme yap” butonuna tıkladığınızda bankanızın belirlediği sayfaya gider ve banka tarafından cep telefonunuza gönderilen güvenlik şifresini girmeniz istenir. Bu aşamayı da geçtikten sonra ödeme sonucu sayfasına gidersiniz ve buradan ödemenize ait dekontu alabilirsiniz.

4. Yapılan ödeme sonrası, ödenen tutar, dosya/borç bakiyenizden düşülür.

Online tahsilat sistemine girmek için TIKLAYINIZ.


Müvekkil Portal

Müvekkillerimiz, kendilerine verilen kullanıcı adı ve şifreyle müvekkil portala giriş yapıp; dosyalarının kaydettiği aşama ile son durumunu görebilir, dosyaya verdikleri masraftan yapılan harcamaları inceleyebilirler.

Müvekkillerimize karşı son derece şeffaf bir anlayışla çalışmamız sebebiyle, dosyalardaki safahatler günlük olarak işlenmekte ve müvekkillerimizin dosyalarıyla ilgili her gelişmeden haberdar olması sağlanmaktadır.

Müvekkil portala giriş yapmak için TIKLAYINIZ.